Floor Rombout-Olle Spoelstra

Werkboek dier, natuur en mens


16,90


 Voorraad in de winkel
   Leverbaar 1 tot 2 werkdagen

   Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets

   Gratis bezorging vanaf € 30


Tekst achterflap

Dierethiek en milieufilosofie is van 2025-2029 het eindexamenthema filosofie voor de havo. Het tekstboek Dier, natuur en mens legt de leerstof op een toegankelijke manier uit. Met het bijbehorende werkboek kun je controleren in hoeverre je de stof van de vijf verschillende kwesties uit het boek beheerst.

Aan de hand van actuele voorbeelden uit het dagelijks leven, de wetenschap, de cultuur en literatuur en uit de filosofische traditie leer je de verschillende filosofische posities toe te passen, te vergelijken en je eigen oordeel te geven. Iedere kwestie eindigt met een oefentoets om je optimaal voor te bereiden op het centraal eindexamen.

 

Floor Rombout (1987) is onderzoeker en lerarenopleider aan de Hogeschool van Amsterdam. Zij studeerde filosofie in Amsterdam en deed daar ook haar promotieonderzoek over filosofieonderwijs. Ruim tien jaar werkte zij als filosofiedocent in het voortgezet onderwijs.

Olle Spoelstra (1986) is docent filosofie in het voortgezet onderwijs en het vavo. Hij studeerde filosofie in Amsterdam en Utrecht. Eerder schreef hij mee aan Denken over democratie, een tekstboek bij het vorige eindexamenthema voor havo.

Details

EAN :9789024472024
Auteur : 
Uitgever :Koninklijke Boom uitgevers PW
Publicatie datum :  11-04-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :222 mm
Breedte :172 mm
Dikte :13 mm
Gewicht :320 gr
Status :Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Aantal pagina's :152