Gerwin van der Werf
Het lied van Rosa
26,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 24/09/2026
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Twee levens raken elkaar even aan, met duizend jaar ertussen. De nieuwe historische roman van Boekenweekauteur Gerwin van der Werf is een wonderschone, tijdloze roman over autonomie en lotsbestemming.
Tekst achterflap
Het Zwarte Woud anno 985. Nadat haar dorp verwoest is, komt Rosa verkleed als jongen in een afgelegen klooster terecht. Daar kan ze doen wat ze het liefste wil: zingen en studeren. Haar zuivere stem en muzikale gehoor brengen haar uiteindelijk naar Metz en Reims. Rosa is slim, autonoom en ambitieus. Maar ambitie is gevaarlijk, zeker voor een jonge vrouw die zich als man voordoet.
Friso is een musicoloog in de twintigste eeuw. In Laon bestudeert hij een beroemd Graduale, een muziekboek uit de tiende eeuw. Uit het manuscript zijn enkele pagina’s verdwenen. Hij verliest zich in speculaties, raakt volledig van het pad af. Maar dan komt hij Rosa op het spoor. Of is het andersom? Even raken hun levens elkaar, met duizend jaar ertussen. Want in een verhaal kan alles.
Biografie
Gerwin van der Werf (1969) schreef zeven romans, waarvan De droomfabriek en Strovuur op de shortlist stonden van het Beste Boek voor Jongeren. In 2025 won hij de novellewedstrijd van de CPNB en zijn daaruitvolgende Boekenweekgeschenk De krater werd alom geprezen.
Details
| EAN : | 9789025478636 |
| Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 24-09-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |