John Flanagan-Laurent Corneille
De brandende brug
16,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Terwijl men zich in het koninkrijk van Araluen voorbereidt op de oorlog tegen Morgarath, vergezellen Will en Arnaut de Grijze Jager Gilan op een missie naar Celtica. De dorpen in Celtica blijken uitgestorven te zijn. Alleen het uitgehongerde meisje Evanlyn kan hun vertellen waarom: Morgarath heeft zijn leger van Wargals gestuurd om de Celten te onderwerpen. Gilan keert direct huiswaarts om dit nieuws aan de koning over te brengen. Intussen ontdekken Will, Arnaut en Evanlyn de werkelijke redenen van Morgaraths handelen: alles wijst op een verrassingsaanval op het koninkrijk. Zullen de vrienden dit onheil weten te voorkomen?
De Brandende Brug is het tweede deel in een spannende serie over Will en zijn vrienden van Kasteel Redmont. Eerder verscheen De Runes van Gorlan.
Details
| EAN : | 9789025743031 |
| Uitgever : | Gottmer |
| Publicatie datum : | 20-09-2016 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 205 mm |
| Breedte : | 134 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 398 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 288 |
| Reeks : | De Grijze Jager |
| Keywords : | basisgroep7 |