John Flanagan
Losgeld voor Erak
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'Losgeld voor Erak' is deel 7 van de spannende internationale bestsellerserie 'De Grijze Jager' van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zijn er van deze fantasyreeks al meer dan 1,5 miljoen boeken verkocht.
'Losgeld voor Erak' blikt terug op de tijd dat Will nog een leerling van de Grijze Jagers was. De Skandiërs hebben in boek 4 ('De dragers van het Eikenblad') een niet-aanvalsverdrag met Araluen gesloten, en daarom zijn Jarl, Erak en zijn mannen gedwongen hun geluk verderop te zoeken.
Als de mannen, op zoek naar een buit, langs de kust van het verre Arrida in een hinderlaag lopen, wordt Erak gevangengenomen. Zijn mannen worden naar Skandia teruggestuurd om losgeld voor hun aanvoerder op te halen, maar Erak vermoedt dat de hinderlaag een valstrik is geweest van een rivaal die uit is op zijn functie. Hij adviseert zijn mannen om het losgeld niet in Skandia te halen, maar hulp te vragen in Araluen.
Will en zijn vrienden schieten hun oude vriend te hulp, maar komen er al snel achter dat de hete woestijnen en zandstormen van Arrida een nog geduchtere vijand vormen dan de gevaarlijke krijgers die Erak gevangen houden. Voor lezers vanaf 10 jaar.
Details
| EAN : | 9789025746087 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Vertaler : | Laurent Corneille |
| Publicatie datum : | 01-07-2009 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 206 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 544 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 448 |
| Reeks : | De Grijze Jager |