Loes Riphagen
Coco in de wei
11,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'Coco in de wei' is een stevig flapjesboek voor peuters, speciaal gemaakt voor de jongste fans van Coco, het eigenwijze vogeltje uit de populaire prentenboekenserie van Loes Riphagen, bekend van het bekroonde boek 'Coco kan het!'
In dit kartonboekje met flappen gaat Coco op ontdekkingstocht in de wei. Wat is daar allemaal te ontdekken tussen de bladeren, in de bomen of achter de bloemen? Kleintjes helpen Coco zoeken door grote flappen open te klappen - naar boven, opzij en naar beneden.
'Coco in de wei' is een vrolijk, interactief boekje met flappen, geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Het boekje heeft een handzaam formaat, stevige kartonpagina's en een eenvoudige, ritmische tekst, ideaal voor kleine handjes en nieuwsgierige oogjes.
Ook verkrijgbaar in de Coco-flapjesboekenserie voor peuters: 'Coco in het bos'.
Details
| EAN : | 9789025781880 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Publicatie datum : | 21-01-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 189 mm |
| Breedte : | 189 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 10 |
| Reeks : | Coco |