Iven Cudogham
Spelen in het woud
11,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een Anansi de spin-verhaaltje speciaal voor peuters: in het kartonboekje 'Spelen in het woud' maken kleine kinderen kennis met de vrolijke spin van schrijver Iven Cudogham. Dit verhaaltje gaat over herkenbare momenten in de dag van een peuter, over emoties, over delen, jaloezie en samen spelen. Anansi's kinderen Kofi en Nana willen allebei op de liaan-schommel, maar er is maar plek voor één. Hoe moet dat nu?
In slechts vijf jaar werd Anansi de spin van Iven Cudogham en Moldybyrd Studio een groot succes. Er verschenen maar liefst zeven prentenboeken en een AVI-verhalenbundel in de boekenreeks, waarvan al meer dan 150.000 exemplaren zijn verkocht. De verhalen over Anansi waren als animatieserie op televisie en in de theaters te zien.
'Spelen in het woud' is onderdeel van een nieuwe serie peuterboekjes over Anansi de spin. De stevige kartonboekjes zijn leuk om voor te lezen aan kinderen vanaf 2 jaar. Ook verkrijgbaar in deze serie: 'Naar de rivier'.
Details
| EAN : | 9789025782214 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Publicatie datum : | 25-02-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 184 mm |
| Breedte : | 183 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 316 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Reeks : | Anansi de spin |