Iven Cudogham
Naar de rivier
11,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een Anansi de spin-verhaaltje speciaal voor peuters: in het kartonboekje 'Naar de rivier' maken kleine kinderen kennis met de vrolijke spin van schrijver Iven Cudogham. Dit verhaaltje gaat over herkenbare momenten in de dag van een peuter, over angst voor onbekende dingen, over durven en moedig zijn. Anansi en Kofi moeten de rivier oversteken om bij Schildpad te komen, maar Kofi durft niet goed. Gelukkig heeft de slimme Anansi overal een originele oplossing voor!
In slechts vijf jaar werd Anansi de spin van Iven Cudogham en Moldybyrd Studio een groot succes. Er verschenen maar liefst zeven prentenboeken en een AVI-verhalenbundel in de boekenreeks, waarvan al meer dan 150.000 exemplaren zijn verkocht. De verhalen over Anansi waren als animatieserie op televisie en in de theaters te zien.
'Naar de rivier' is onderdeel van een nieuwe serie peuterboekjes over Anansi de spin. De stevige kartonboekjes zijn leuk om voor te lezen aan kinderen vanaf 2 jaar. Ook verkrijgbaar in deze serie: 'Spelen in het woud'.
Details
| EAN : | 9789025782221 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Publicatie datum : | 25-02-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 189 mm |
| Breedte : | 188 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 318 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Reeks : | Anansi de spin |