Max Velthuijs
Kikker is verliefd
5,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Hartverwarmend prentenboek waarin Kikker erachter probeert te komen waar die vreemde gevoelens in zijn buik toch vandaan komen. Bekroond met een Zilveren Griffel en Vlag en Wimpel.
Tekst achterflap
Kikker voelt zich vreemd. Soms heeft hij het warm en dan weer koud.
En zijn hartje klopt van boem-boem, boem-boem.
Varkentje denkt dat hij kou heeft gevat.
Maar Haas weet wat er met Kikker aan de hand is.
'Je bent verliefd,' zegt hij.
Details
| EAN : | 9789025840693 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 24-09-2014 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 158 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 8 mm |
| Gewicht : | 102 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 26 |