Jochem Myjer
De Gorgels
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Wat een geweldig boek. Echt fantastisch! Freek Vonk
Een spannend avonturenboek.' - De Telegraaf
Het voorleesgehalte is hoog, waarbij opvalt dat Myjer de humor voortreffelijk doseert. Jaap Friso, JaapLeest
'Spannend en met voelbaar enthousiasme opgeschreven.' Trouw
Het is leuk voor kinderen, maar ik moet zeggen: voor ons ook. Het haalt het kind in je weer naar boven. Het is echt enig om te lezen. - Koffietijd
Mam, ik denk dat ik vannacht een Gorgel zag. Dat kan ook wel want ik heb net zulke goede ogen als Melle. Storm (6 jaar)
Het bedtijdverhaaltje van mn zoontje van vier jaar telde vanavond 40 bladzijdes. Ik mocht niet stoppen met voorlezen. Moeder op Facebook
Wat een fantastisch voorleesboek. Je wordt helemaal meegenomen in de kinderspanning en fantasie. Heerlijk om voor te lezen voor mn drie kleintjes. Van mij mag er elk jaar een boek van hem uitkomen. Moeder op Bol.com
Je kunt het boek voorlezen, maar ook zelf lezen. Het is spannend, grappig en warm. Een echt avontuur voor jong en oud. Kinderboeken.blog.nl
Al zijn passies heeft cabaretier Jochem Myjer in zijn kinderboek De Gorgels gestopt. Theo de With, Leidsch Dagblad
Details
| EAN : | 9789025867898 |
| Uitgever : | Leopold |
| Publicatie datum : | 05-04-2019 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 247 mm |
| Breedte : | 176 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 631 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 136 |
| Keywords : | basisgroep3 |