Max Velthuijs
Waar is Kikker?
9,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Vrolijk boek over Kikker die verstoppertje speelt. Vanaf 2 jaar.
Tekst achterflap
Haas gaat Kikker voorlezen.
Maar Kikker is niet thuis.
Of toch wel?
Zoek je mee?
Details
| EAN : | 9789025868147 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 23-12-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 191 mm |
| Breedte : | 191 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 283 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |