Jochem Myjer
De wereld van de Gorgels
16,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Voor fans van De Gorgels van Jochem Myjer is er nu dit hartverwarmende prentenboek over Gorgel Bobba, boordevol lees- en kijkplezier. VOORLEZEN. KIJKEN. AVONTUUR.
Tekst achterflap
Ken jij de Gorgels al?
Ze wonen op het Eiland, in hun goed verstopte holletjes onder de grond. Ze zoeken bramen en Gorgelbessen in de duinen terwijl de kleine Gorgels op het strand spelen.
Elke nacht gaat de kleine Gorgel Bobba naar school. Daar leert hij alles over de natuur en de geheime, magische krachten van de Gorgels. Over Mensenkinderen en... Brutelaars, de nare wezens die kinderen grieperig of verkouden maken als de R in de maand zit. Wanneer Bobba groot en sterk en snel genoeg is, krijgt hij een foto van het Mensenkind over wie hij zal gaan waken. Een jongetje met krullen... Melle!
Bobba gaat op reis, klaar voor zijn eerste avontuur.
Joebelabambam!
Wat voorafging aan De Gorgels...
Alles over Gorgel Bobba, van zijn geboorte tot en met zijn eerste jaar waken over een Mensenkind.
Van komiek Jochem Myjer, geïllustreerd door Rick de Haas.
De Gorgels is bekroond door de Nederlandse Kinderjury.
Details
| EAN : | 9789025871413 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 30-11-2018 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 340 mm |
| Breedte : | 253 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 510 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |