Jochem Myjer
De Gorgels Kleurboek van Bobba & Belia
5,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Voor alle Gorgel-fans is er nu dit kleurboek van Bobba en Belia. Met stickers en boordevol mooie, grappige en spannende platen uit de bekende boeken.
Geef de wereld van de Gorgels kleur, samen met Bobba en Belia.
Joebelabambam!
Details
| EAN : | 9789025880385 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 04-11-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 297 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Gorgels |