Max Velthuijs
Kikker leert tellen
13,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Leer tellen tot 20 met Kikker en zijn vriendjes. Nieuw deel in de serie KIKKER LEERT... (3+)
Tekst achterflap
‘Kun jij tellen, Kikker?’ vraagt Beertje.
‘Ja,’ zegt Kikker. ‘We hebben 1 tafel. En 2 stoelen. En 3...
Het is heel makkelijk, je telt er gewoon telkens 1 bij!’
Kikker en Beertje tellen overal. Want er valt zoveel te ontdekken.
Tel je mee met Kikker?
Details
| EAN : | 9789025886059 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 28-09-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 227 mm |
| Breedte : | 227 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 449 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Reeks : | Kikker |