Max Velthuijs
Kikker in de wind
16,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Kikker in de wind, een Kikker-prentenboek, is een prachtig klassiek avontuur. Nu als jubileumuitgave, 20 jaar na de dood van auteur Max Velthuijs. Zijn schetsboek uit 2005 nu eindelijk ingekleurd.
Tekst achterflap
In Kikker in de wind, een Kikker-prentenboek naar Max Velthuijs, hoort kikker een vreemd geluid.
Het was alsof duizend vogels floten… Kikker opent zijn deur. Het stormt als nooit tevoren en de wind blaast Kikker terug naar binnen. Dan klinkt een oorverdovend lawaai en schudt zijn huis. De boom is omgevallen en hij krijgt de voordeur niet meer open. Gelukkig komen zijn vriendjes hem bevrijden!
Details
| EAN : | 9789025889111 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 05-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 290 mm |
| Breedte : | 243 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 368 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Kikker |