Jeff Kinney
Het leven van een loser
18,50
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Limited edition van Het leven van een Loser, deel 1! Het eerste deel in Jeff Kinneys graphicnovelserie is geseald met supercoole Bram Botermans-sleutelhanger.
Op een dag krijgt Bram Botermans van zijn moeder een dagboek. Daarin schrijft de onvergetelijke antiheld: 'Maar als ze denkt dat ik nu mijn "gevoelens" ga opschrijven of zoiets, dan is ze gek. Dus verwacht geen "Lief dagboek" zus en "Lief dagboek" zo.
Details
| EAN : | 9789026125690 |
| Uitgever : | De Fontein |
| Vertaler : | Hanneke Majoor |
| Publicatie datum : | 11-01-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 458 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | Het leven van een loser |
| Keywords : | basisgroep7 |