Jeff Kinney
Een hondenleven
18,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Opnieuw: buikpijn van het lachen!
Zomervakantie! Bram vraagt zich af waarom iedereen zo nodig naar buiten moet als de zon schijnt. Als zelfbewust binnenmens beleeft hij zijn ideale vakantie: geen verantwoordelijkheden, geen regels en lekker met de gordijnen dicht achter zijn computer gamen. Totdat zijn moeder de perfecte vakantie voor hem bedenkt: ze organiseert ZOMERACTIVITEITEN met de familie en is ervan overtuigd dat Bram dit een van zijn allerbeste vakanties zal vinden. Bram moet naar het zwembad en er is zelfs een LEESCLUB VOOR JONGENS. Bram bedenkt een list: hij gaat geld verdienen als tuinier. Maar wordt hij daar werkelijk rijk van? Of is hij deze vakantie veroordeeld tot zijn familie?
Details
| EAN : | 9789026132360 |
| Uitgever : | De Fontein |
| Vertaler : | Hanneke Majoor |
| Publicatie datum : | 14-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 475 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 223 |
| Reeks : | Het leven van een loser |
| Keywords : | basisgroep7 |