Jeff Kinney
Ff offline
18,50
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Bram Botermans moet helemaal offline in ff offline, deel 10 van Jeff Kinneys graphicnovelserie Het leven van een Loser.
Mevrouw Botermans voert actie om een weekend alle elektriciteit af te laten sluiten in hun woonplaats. Een regelrechte ramp voor Bram, die niet zo geschikt is voor de wereld van vroeger. Hij wil online zijn!
Als opa komt logeren, groeit de spanning in huize Botermans. Zal Bram dit overleven? Of wordt de antieke wereld hem gewoonweg fataal?
Details
| EAN : | 9789026140600 |
| Uitgever : | De Fontein Jeugd |
| Vertaler : | Hanneke Majoor |
| Publicatie datum : | 07-06-2016 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 473 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | Het leven van een loser |
| Keywords : | basisgroep7 |