Jeff Kinney
Geen bal aan
18,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Deel 19 in de megapopulaire serie Het leven van een Loser. Voor jongens en meiden vanaf 8 jaar. Supergrappig vertaald door Hanneke Majoor. Zal Bram het nieuwe hoofd van zijn familie worden?
Tekst achterflap
Het is weer bal bij de familie Botermans: de zomervakantie is begonnen en iedereen zit op elkaars lip in een vakantiehuisje. Dat klinkt als het recept voor een regelrechte rampvakantie. En over recepten gesproken… waarom bewaakt oma het recept van haar beroemde gehaktballen toch zo streng? Bram gebruikt de vakantie om wat familiegeheimen te ontrafelen. Geen bal aan… toch?
Details
| EAN : | 9789026161780 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Hanneke Majoor |
| Publicatie datum : | 12-06-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 220 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Reeks : | Het leven van een Loser |