Natasha Pulley
Stad 40
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Nucleair specialist Valery Kolkhanov wordt gedwongen de effecten van straling in de bossen rond ‘Stad 40’ te onderzoeken. Een schokkende en actuele thriller die wereldwijd lof oogst.
Tekst achterflap
Valery Kolkhanov wordt van de Siberische goelag overgeplaatst naar ‘Stad 40’. Deze mysterieuze stad huisvest een reeks kernreactoren en wordt omringd door een bos dat zo beschadigd is dat het lijkt alsof de bomen zijn verroest.
Valery moet het effect van straling op de lokale dieren bestuderen, maar hij vraagt zich vooral af hoe het komt dat er zoveel straling in het gebied ís. Wat wordt er precies verborgen voor de duizenden die in de stad wonen? En als hij naar antwoorden blijft zoeken, zal hij dat dan wel overleven?
Biografie
Natasha Pulley werkte als boekverkoper en als assistent bij de opleidingen astronomie en wiskunde aan de universiteit van Cambridge. Ze brak door met 'De horlogemaker van Londen', gevolgd door 'De verdwijning van de horlogemaker'.
Details
| EAN : | 9789026165313 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Frank van der Knoop |
| Publicatie datum : | 21-11-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 446 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |