Jozua Douglas
De vreselijke tweeling en de woeste motorbende
18,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Kinderboekenweektip Lekker Eigenwijs! Een hilarisch verhaal over een vreselijke tweeling. Over haargroeimiddeltjes, toverdrankjes en een heel gevaarlijke motorbende.
Tekst achterflap
De vader van Max en Lot heeft een fabriek voor haargroeimiddelen. Op een dag staat er een woeste motorbende voor de deur. Hun baas gebruikte het middel en nu is er iets vreselijks gebeurd. Max en Lot weten hoe het komt. Het is hun schuld en alleen zij kunnen dit oplossen. Helaas hebben ze maar weinig tijd, en de motorbende is gevaarlijk…
Dit is het los te lezen vervolg op de bestseller De vreselijke tweeling.
Biografie
Jozua Douglas werd geboren in een piepklein, armoedig huisje bij de dijk. Dat is best sneu als je bedenkt dat zijn voorvader een beroemde ridder was met een groot kasteel in Schotland. Nu woont Jozua in de provincie Utrecht. Jozua begon zijn carrière met poëzie schrijven en won hiermee diverse prijzen. Inmiddels schrijft hij voor kinderen. Zijn boeken ongelooflijk grappig en razend populair.
Details
| EAN : | 9789026173165 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 03-09-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 356 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 192 |
| Reeks : | De vreselijke tweeling |