Inge Duine
Alles wat er is
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Mira ontrafelt het familiegeheim waarover jarenlang gezwegen werd. Een indringend verhaal over verlies, trauma en kracht van spreken. Voor fans van Judith Koelemeijer.
Tekst achterflap
Een aangrijpend verhaal over familie, verlies en het zwijgen dat generaties overstijgt.
Wanneer Mira’s moeder ongeneeslijk ziek wordt, begint een zoektocht naar alles wat er nooit is uitgesproken. In een familie waar drie zelfmoorden als schaduwen over het heden hangen, probeert Mira grip te krijgen op haar verleden. Waarom wordt er gezwegen? Wat wordt er verzwegen? En wat betekent het om de stilte te doorbreken?
Alles wat er is is een gelaagde, intieme roman over de erfenis van trauma, de complexiteit van moeder-dochterrelaties en de kracht van woorden. In een stijl die zowel poëtisch als scherp is, ontvouwt zich een verhaal dat zich als een Matroesjkapop laag voor laag opent. Een boek dat raakt, schuurt en troost biedt.
Een indrukwekkend boek voor de lezers van Judith Koelemeijer, Lale Gül en Nina Polak.
Biografie
Inge Duine werkt bij Avans Hogeschool. Ze schrijft columns voor Punt (Avans Hogeschool) en publiceerde eerder twee thrillers bij uitgeverij de Fontein: De laatste tour (2016) en Op glad ijs (2018). Inge Duine woont in Tilburg.
Details
| EAN : | 9789026177491 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 322 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 256 |