Jan Geurtz
Een lieve klap voor je kop
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Iedereen maakt ingrijpende gebeurtenissen mee. In plaats van je erdoor te laten belemmeren, toont Jan Geurtz hoe deze benut kunnen worden voor een versnelde groei van je spiritueel bewustzijn.
Tekst achterflap
In elk mensenleven komen heftige gebeurtenissen voor: fijne – zoals een wederzijdse verliefdheid of de geboorte van een kind – en pijnlijke, zoals het einde van een relatie, een burn-out, een ziekte of de naderende dood. Meestal verstoren deze gebeurtenissen onze innerlijke rust (als we die al hadden) en belemmeren ze onze spirituele ontwikkeling (als we daar al mee bezig waren).
Jan Geurtz laat zien dat ingrijpende gebeurtenissen ook benut kunnen worden voor een versnelde groei van spiritueel bewustzijn. Je kunt ze leren herkennen als ‘een lieve klap voor je kop’ die je doet beseffen wie en wat je werkelijk bent, achter je aangeleerde zelfbeeld, je ego. Dit leidt uiteindelijk tot de realisatie dat ons lijden in werkelijkheid niet-herkende liefde is die wacht om toegelaten te worden.
Op openhartige en humorvolle wijze deelt Jan Geurtz zijn eigen ervaringen, zowel de mooie als de pijnlijke, in korte contemplatieve teksten.
Biografie
Jan Geurtz is de schrijver van bestsellers als De opluchting, Verslaafd aan liefde, Verslaafd aan denken en Over liefde en loslaten. Hij is geïnspireerd door het Tibetaans boeddhisme (Dzogchen), Advaita en soefisme.
Details
| EAN : | 9789026361173 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 18-01-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 343 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 264 |