Mark H. Stokmans
Land van echo's
17,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een monumentale roman over oorlog, vriendschap, passie en een onbereikbare liefde. Een diepmenselijk verhaal over goed en kwaad.
Winnaar van de Boekhandelsprijs 2023
Tekst achterflap
Herman Kruijssen vecht in de Eerste Wereldoorlog aan Duitse zijde. Na het einde van de oorlog zwerft hij jarenlang door Europa. Op een dag zakt hij onder een boom in elkaar, het is 1929.
Herman wordt gevonden door Vicente Urias, die hem meeneemt naar zijn landgoed en opneemt in zijn familie. Tussen hen ontstaat een hechte vriendschap, en Herman raakt vergroeid met het land en de mensen.
Dan breekt de Spaanse Burgeroorlog uit en moet Herman partij kiezen. Trauma’s uit het verleden doemen op. In de chaos van de Burgeroorlog komt er liefde in Hermans leven en wordt hij vader van een zoon. Lukt het hem in deze woelige tijden, in een land waarvan hij is gaan houden, op zijn morele kompas te varen en zijn vrouw, zijn kind en iedereen die hem dierbaar is te beschermen?
‘Een meeslepend, historisch epos’ - Het Parool
‘ Een indrukwekkend verhaal.’ -Algemeen Dagblad/Mezza
‘ Overdonderende debuut.’ - ZIN Magazine
‘ Wat een schitterend geschreven roman. Zó beeldend en zó mooi!’ - Gerda, Boekhandel Den Boer
‘ Dit verhaal sleept je mee in het leven van el Moro Rubio en het feodale Spanje. Een rijke roman!’ - Monique, Boekhandel Kramer & Van Doorn
Recensie/Quote
'Overdonderend, ambitieus debuut.'-
Biografie
Mark Stokmans studeerde algemene letteren en internationale betrekkingen. Hij debuteerde in 2022 met de roman Land van echo’s, die lovend ontvangen werd en waarvoor hij de Boekhandelsprijs 2023 ontving. Er zijn inmiddels meer dan 35.000 exemplaren van verkocht. In 2024 verscheen Spiegeldagen.
Details
| EAN : | 9789026366574 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 07-02-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 201 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 502 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 536 |