Rhijja Jansen
Nachtdienst
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Zorgverleners over hun meest memorabele nachtdienst. Voor de lezers van 'Die ene patiënt' en 'Tommie in de zorg.'
Tekst achterflap
Werken in de nacht heeft iets magisch, iets bijzonders en soms ook iets griezeligs. De rust biedt ruimte voor diepgaandere momenten, maar ook voor een spanning die overdag ontbreekt. In dit boek delen zorgverleners herinneringen aan hun meest memorabele nachtdienst, waarin ze zorgen voor het fysieke én emotionele welzijn van hun patiënten. Ze vertellen openhartig over het belang van ogenschijnlijk kleine gebaren, over de onverwachte momenten van verbinding, maar ook over de uitdagingen waarmee ze ’s nachts worden geconfronteerd.
Bijzondere verhalen van de stille helden van de nacht, die zoveel meer doen dan alleen hun werk.
Biografie
Rhijja Jansen (1981) is freelancejournalist en schrijft sinds 2007 voor vakbladen in de zorg.
Details
| EAN : | 9789026367687 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 20-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 258 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 208 |