Satu Rämö
Jakob
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
Jakob is het derde deel waarin inspecteur Hildur de hoofdrol speelt. Hoewel het los te lezen is, zou ik zeker met deel 1 (Hildur) beginnen. Het is een geweldige serie. Vlot geschreven, markante personages en zich afspelend in het (vaak) ijskoude IJsland. In dit deel gaat het om twee verhaallijnen. Er lijkt een seriemoordenaar rond te gaan die het heeft gemunt op natuurbeschermers. Het blijkt ook alles te maken te hebben met de handel in bloed van merries (een bestaande praktijk op IJsland las ik). Het wordt een prangende kwestie als collega’s van Hildur ontdekken dat de broer en zus van Hildur erbij betrokken zijn… De andere verhaallijn is die van Jakob, een collega van Hildur. Hij heeft een ex die op een rigide manier hun zoontje bij hem weghoudt. Er komt zelfs een rechtszaak, met vergaande gevolgen waarbij Jakob later zelfs verdacht wordt van moord. Een goed tot in de puntjes uitgewerkte thriller. Je gaat van Hildur houden; een (h)eerlijk mens met zeer grote praktische politie-intelligentie.
Door Hans Loeve
Korte beschrijving/Annotatie
Boek 3 in de spannende Rechercheur Hildur-serie. Eén vreemd sterfgeval is vreemd, twee is toeval, maar drie? Rechercheur Hildur en Jakob zetten alles op alles om de dader te vinden
Tekst achterflap
Het is winter, de donkerste tijd van het jaar in het IJslandse dorp Ísafjörður, en in de westelijke fjorden wordt een lijk gevonden in een bassin van een zalmkwekerij. Rechercheur Hildur en de Finse agent Jakob hebben nauwelijks tijd gehad om een onderzoek te starten als er elders een minstens zo merkwaardig geweldsmisdrijf plaatsvindt, gevolgd door nóg een moord...
Al surfend op de koude golven van de oceaan probeert Hildur haar gedachten te ordenen. Ondertussen doet Jakob er alles aan om de voogdij over zijn kind te krijgen. Hoever is hij bereid te gaan? Die vraag dringt zich op bij Hildur als ze van het politiebureau in Kolari, Finland, een telefoontje met slecht nieuws krijgt…
'Jakob' is het derde boek in de spannende Rechercheur Hildur-serie van Satu Rämö. De serie bestaat uit de volgende boeken:
1. Hildur
2. Rósa en Björk
3. Jakob
4. Rakel
Biografie
De Finse Satu Rämö verhuisde twintig jaar geleden als student naar IJsland om er IJslands te studeren en is nooit meer weggegaan. De thrillerserie met Hildur in de hoofdrol is een internationaal succes.
Details
| EAN : | 9789026370533 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Vertaler : | Annemarie Raas |
| Publicatie datum : | 02-09-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 466 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 384 |
| Reeks : | Rechercheur Hildur |