Lex Paleaux
Als de dood zucht
17,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Op filmische wijze vertelt Lex Paleaux het verhaal van acht getroebleerde jongeren die zich proberen staande te houden in een liefdeloze omgeving.
Tekst achterflap
Beklemmend verhaal van meesterverteller Lex Paleaux, winnaar van de Boekhandelsprijs 2025 voor Liften naar de hemel.
Als Frank aankomt in een psychiatrische jeugdkliniek heeft hij geen idee wat hem te wachten staat. De andere jongeren die er wonen zijn net als hij wanhopig op zoek naar houvast. Aanvankelijk lijken ze allemaal individueel de strijd aan te gaan, met de begeleiding, elkaar en vooral met zichzelf. Zodra ze samen beginnen op te trekken verandert alles.
Biografie
Lex Paleaux is schrijver en scenarist. Zijn derde roman, Liften naar de hemel, werd een bestseller. Het boek won de Boekhandelsprijs en werd genomineerd voor de NS Publieksprijs. De Engelse vertaalrechten zijn verkocht.
Details
| EAN : | 9789026372476 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 24-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 139 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 246 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 200 |