Yesim Candan
11 red flags
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Herken de rode vlaggen van een giftige relatie. Voor iedere vrouw die zich afvraagt of de relatie waarin zij óf iemand uit haar omgeving zit, wel gezond is. En zo niet, wat te doen.
Tekst achterflap
Elke acht dagen wordt er in Nederland een vrouw vermoord. Vierenveertig vrouwen per jaar. Dit fenomeen wordt femicide genoemd. Relaties die in femicide eindigen beginnen vaak sprookjesachtig en worden de vrouwen overladen met liefde. Maar al snel laten de partners hun ware aard zien: ze vernederen, mishandelen en bedreigen deze vrouwen. Het is noodzakelijk om zo’n relatie op tijd te beëindigen, voordat het te laat is.
In dit boek beschrijft Yesim Candan de 11 red flags van een toxische relatie. Dit boek is geschreven als bijdrage aan de strijd tegen femicide en als hulpmiddel voor iedere vrouw die zich afvraagt of haar relatie waarin zij óf iemand uit haar omgeving zit, wel gezond is. Als dat niet zo is, reikt Yesim meerdere tools aan met behulp van haar eigen expertise en dat van verschillende deskundigen. Want liefde hoort vrijheid te zijn, geen bezit.
‘Liefde hoort veilig te voelen. Dit boek helpt je de signalen te herkennen voordat het te laat is.’ – Olcay Gulsen
‘Dit boek kan levens redden.’ – Karin Swerink, hoofdredacteur LINDA.
‘Over geweld tegen vrouwen dat elke dag plaatsvindt moeten we blijven praten. Daarom is dit boek van groot belang.’ – Soundos El Ahmadi
Biografie
Yesim Candan (1975) is publicist, onderzoeker Diversiteitsvraagstukken, presentator van het radioprogramma ‘De wereld van de vrouw’ en columnist intieme terreur en femicide voor LINDA.
Details
| EAN : | 9789026373176 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 258 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 176 |