Gerrit ten Berge
Gaaf!
20,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'Gaaf!' van Gerrit ten Berge is een bijbels dagboek voor jongeren vanaf 12 jaar. Een jaar lang neemt de auteur je mee door het Oude en het Nieuwe Testament. Er is een manier om in deze wereld een gaaf leven te leiden. Dat is: dicht bij God, luister naar Gods stem en gehoorzaam aan Zijn wet. Als jij gelooft in God, dan ben je echt gelukkig. Dat is pas gaaf!
Details
| EAN : | 9789026622649 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 01-02-2018 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 209 mm |
| Breedte : | 120 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 432 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 376 |