Amanda Barratt
Dietrich, mijn liefste
25,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Het waargebeurde verhaal van de onmogelijke liefde van de bekende theoloog en verzetsheld Dietrich Bonhoeffer.
Tekst achterflap
In 1942 ontmoet Dietrich Bonhoeffer haar: Maria von Wedemeyer, de kleindochter van een goede vriendin. Hij heeft haar zien opgroeien, maar nu is ze opeens veranderd in een aantrekkelijke en gevatte jonge vrouw. Wat Dietrich en Maria allebei niet verwachten, gebeurt toch: er bloeit tussen hen een hartstochtelijke liefde op. Een liefde die door de oorlog geen toekomst heeft, die een groot risico in zich draagt, maar die desondanks niet is tegen te houden. In ‘Dietrich, mijn liefste’ beschrijft Amanda Barratt hun meeslepende, waargebeurd liefdesverhaal, gebaseerd op gedetailleerde research.
‘Een uitzonderlijk verhaal, gebaseerd op gedegen research en prachtig verteld. Deze liefdesgeschiedenis is een verborgen schat die door Amanda weer tot leven wordt gewekt.’ – Laura Frantz, auteur van o.a. ‘Bruid in het maanlicht’
Biografie
Amanda Barratt schrijft meeslepende historische romans die zijn gebaseerd op gedegen research. In haar vrije tijd brengt ze graag een bezoekje aan musea, waar ze zich helemaal kan onderdompelen in de geschiedenis. Eerder schreef ze De witte roos en Dietrich, mijn liefste.
Details
| EAN : | 9789029729260 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 07-04-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 557 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 416 |