Charles Martin
De stem van de herder
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een hartverscheurende thriller boordevol actie én diepgang over zelfopoffering en een liefde die alle grenzen te boven gaat.
Tekst achterflap
In ‘De stem van de herder’ van Charles Martin, het vierde deel in de Murphy Shepherd-serie, raakt Murphy opnieuw betrokken bij een levensgevaarlijke zaak wanneer de drie dochters van de presidentskandidaat worden ontvoerd. Intussen rouwt Murphy om het verlies van zijn trouwe vriend en mentor Bones, die zijn leven gaf om een kwaad te stoppen dat nog steeds voortleeft.
Terwijl de tijd dringt, moet Murphy met zijn eigen verdriet in het reine komen en tegelijkertijd alles op alles zetten om de levens van de drie vrouwen te redden. Gelukkig krijgt hij hulp van zijn team, dat net als hij niet van plan is te stoppen voordat het kwaad waar Bones voor streed voorgoed de wereld is uitgeholpen.
Details
| EAN : | 9789029738699 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Tobya Jong |
| Publicatie datum : | 11-09-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 489 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Reeks : | Murphy Shepherd |