Marie Bostwick
De boekenclub voor dwarse huisvrouwen
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
De grote vraag is dit boek is: “Waarom zou je een baan gaan zoeken in plaats van een man die je gaat onderhouden?” Het draait om vrouwen van een leesclub in de jaren 60 van de vorige eeuw en ze hebben allen te maken met de tijdgeest die vrouwen niet voor vol aanzien. Natuurlijk een bekend thema en onvoorstelbaar dat de man een handtekening moet zetten als zijn vrouw een bankrekening moet openenen. Elk van de vrouwen gaat zich op hilarische manier losweken van deze discriminatie. Lichtvoetig, vaak humoristisch en zeker geen boek waaruit je gaat citeren. Maar soms is het zo lekker om een Feelgood boek te lezen als verantwoord tussendoortje.
Korte beschrijving/Annotatie
Het verrassende, hartverwarmende verhaal van een huisvrouw die een boekenclub begint en per ongeluk een feministische revolutie ontketent in haar lokale suburb.
Tekst achterflap
In ‘De boekenclub voor dwarse huisvrouwen’ neemt Marie Bostwick je mee op een hartverwarmende reis door de jaren ’60 vol humor en nostalgie. Vier ontevreden huisvrouwen zijn hun alledaagse leventjes in een Amerikaanse suburb spuugzat. Terwijl de wereld om hen heen razendsnel verandert, hebben de vrouwen het gevoel stil te staan. Wanneer wordt het tijd voor hun eigen dromen?
Om de sleur te doorbreken besluiten ze een boekenclub te beginnen. Al lezend en pratend leren de vier vrouwen hoe ze door de kracht van boeken én van vriendschap de koers van hun leven kunnen bepalen. Marie Bostwick weet als geen ander de tijdgeest op papier te vangen en dicht daarbij een speciale rol toe aan ‘The Feminine Mystique’ van Betty Friedan, het baanbrekende boek dat een generatie vrouwen wist te inspireren en aan te zetten tot actie.
Biografie
Marie Bostwick is New York Times-bestsellerauteur van historische en hedendaagse romans waarin hoop en vriendschap altijd centrale thema’s zijn. Ze woont samen met haar man en Cavalier King Charles Spaniel in Washington (VS).
Details
| EAN : | 9789029739702 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 18-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 439 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |