Marianne Witvliet
Zee van smaragd
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een bijzondere ontmoeting zet een jonge vrouw aan tot een ontdekkingstocht naar haar werkelijke afkomst.
Tekst achterflap
In ‘Zee van smaragd’ van Marianne Witvliet zet een onverwachte ontmoeting een jonge vrouw op het spoor van haar verborgen verleden. Wanneer de psychologiestudente Didi in Parijs per ongeluk tegen Jesse, een arts in opleiding, opbotst, lijkt dit niet meer dan een korte aanvaring. Maar hun paden kruisen opnieuw – en opnieuw. Na zoveel toeval lijkt een drankje om elkaar beter te leren kennen niet meer dan vanzelfsprekend.
Tijdens een van hun ontmoetingen ontdekt Jesse een geheim over Didi’s afkomst dat haar wereld op z’n kop zet. Hij zet haar aan tot een zoektocht naar haar wortels. Didi besluit in haar eentje naar het eiland Liukang in Indonesië af te reizen, op zoek naar antwoorden. Wat volgt is een teder en origineel verhaal over wortels, familie en de kracht van liefde wanneer alles lijkt te wankelen.
Biografie
Marianne Witvliet (1951) is schrijver en illustrator. Haar romandebuut ‘Gebroken wit’ (2003) werd een bestseller. Daarna volgden onder meer ‘Kind van het water’ (2008) en ‘Boven de robijnen’ (2022).
Details
| EAN : | 9789029740135 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 378 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 320 |