Sandro Göpfert
Onderweg met Bonhoeffer
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Dietrich Bonhoeffer is een van de belangrijkste kopstukken van de Bekennende Kirche en het verzet in het Derde Rijk. Dichter, marterlaar en kerkvader van de twintigste eeuw. Göpfert heeft voor 40 dagen een tekst uit een van de werken van Bonhoeffer gekozen en die voorzien van achtgrondinformatie, uitleg en toepassingen. Na deze bijbelstudies zal de lezer Bonhoeffer beter kennen: de mens Dietrich Bonhoeffer zelf, zijn manier van denken, en hopelijk ook Hem die Dietrich Bonhoeffer in zijn leven navolgde.
Details
| EAN : | 9789033802133 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 01-11-2019 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 385 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | bijbelstudie;bonhoeffer;dietrich bonhoeffer;elisabeth;meditatie;stille tijd |