Bear Grylls
Brandstof voor de geest
25,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
In dit boek deelt Bear Grylls voor het eerst de verhalen over zijn meeste gedurfde expedities. Van verhalen over zijn parachutesprong waarbij hij zijn rug brak tot verhalen over zijn 'bijna dood'-ervaring in een storm vlak bij de kust van Groenland. Bear laat zien dat elk avontuur gegrond is in zijn christelijke geloof. In dit moedige, eerlijke en openhartige boek bespreekt Bear grote thema's als vriendschap, falen, moed, risico's en meer in dagelijkse overdenkingen. Hij laat ons zien hoe we elke dag vredig, doelgericht en krachtig tegemoet kunnen treden.
Details
| EAN : | 9789033802232 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Vertaler : | Willem Keesmaat |
| Publicatie datum : | 08-10-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 538 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |
| Keywords : | dagboek;discovery channel;doorzetten;expeditie;overdenkingen;survival |