Tyler Staton
Bidden als een monnik, leven als een dwaas
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Gebed is de basis van de grootste wonderen van Jezus en speelt de hoofdrol in zijn beloften voor zijn volgelingen. • Dit boek laat zien dat gebed geen saaie verplichting is, maar een manier om een blijvende en sterke verbinding met God te ontwikkelen, en zijn kracht te ervaren. • Persoonlijke verhalen gecombineerd met actueel bijbels onderwijs. • Achtergrondinformatie over de rol van gebed in de kerk van allerlei tijden en plaatsen. • Advies bij ontmoediging, twijfel of teleurstelling in het gebedsleven. • Suggesties en oefeningen voor verschillende gebedsvormen, waaronder stilte, biecht en dankzegging. Tyler Staton is een jonge Amerikaanse voorganger met een grote passie voor gebed. Hij is directeur van 24-7 prayer USA. Zijn boeken en podcasts vinden weerklank bij een internationaal publiek van vooral jonge mensen.
Details
| EAN : | 9789033804458 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 30-09-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 402 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 272 |
| Keywords : | gebed;leren bidden;onze vader |