Tom Wright
Van woestijn naar opstanding
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Tom Wright’s boek leest als een levensveranderende reis door de evangeliën. • zeven weken lang dagelijks een bijbelgedeelte en een overdenking • ontdekkingstocht langs de hoogte- en dieptepunten van Jezus’ bediening op aarde, van zijn indrukwekkende onderwijs tot zijn overwinning op zonde en dood • een stimulans voor persoonlijke geestelijke groei • met praktische suggesties voor persoonlijke verdieping of groepsgesprekken • geschikt voor in de veertigdagentijd én het hele jaar door • mooi als belijdenis- of doopgeschenk Tom Wright (1948) is een vooraanstaande Brits Anglicaanse theoloog. Hij is als bisschop verbonden geweest aan de Church of England en is sinds 2019 senior research fellow aan de Universiteit van Oxford. Zijn vele boeken bereiken een groot internationaal publiek.
Details
| EAN : | 9789033804588 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 29-01-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 316 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 208 |
| Keywords : | jezus;lijdenstijd;tom wright;veertigdagentijd |