Max Lucado
Notitieboek Max Lucado
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een notitieboek met veel schrijfruimte, en een mooie lay-out in de stijl van de agenda’s van Max Lucado. De notitiepagina’s wisselen af met bemoedigende citaten van Max Lucado. Max Lucado is internationaal bestsellerauteur van pastorale boeken voor zowel kinderen als volwassenen. Van veel zijn boeken zijn wereldwijd al meer dan een miljoen exemplaren verkocht.
Details
| EAN : | 9789033805059 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 02-09-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 143 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 374 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Keywords : | max lucado;notitieboek;notities |