Max Lucado
Ik kies vandaag
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een prachtig vormgegeven boek met overdenkingen van Max Lucado. Met onderwerpen als kiezen om als christen te leven, de kracht van de Bijbel, Gods plan met jouw leven en Gods beloften voor jou.
Waardevol om te krijgen of te geven bij zowel belijdenis als volwassendoop. Inspiratie voor na deze bijzondere dag waarop je een keuze maakte.
Max Lucado is voorganger in Oak Hills Church in Texas (Amerika). Hij is getrouwd en heeft 3 dochters. Lucado heeft 75 boeken op zijn naam staan, waaronder vele bestsellers in diverse landen.
Details
| EAN : | 9789033817793 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Vertaler : | Tobya Jong - Heidi Kleinleugenmors-Voortman |
| Publicatie datum : | 20-05-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 290 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |