Jacob Vium Olesen
Creatief stoer Bijbels dagboek
13,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Dit Creatief stoer bijbels dagboek helpt om God, jezelf en de Bijbel beter te begrijpen. De 40 overdenkingen in dit boek zijn verdeeld over acht thema’s, zoals: Gods liefde, Wees dankbaar, Vertrouw op God, De toekomst tegemoet. Met op de linkerbladzijde steeds een dagstukje (een bijbeltekst en een korte reflectie of uitleg) en op de rechterbladzijde een creatieve verwerking. Terwijl je kind leest of creatief bezig is, leert hij/zij steeds meer over hoe je God, jezelf en anderen kunt liefhebben en mag het groeien in geloof. Een groot deel van de verwerkingen staat ook in de reeds verschenen ‘roze’ editie 'Creatief bijbels dagboek'.
Details
| EAN : | 9789033833571 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 05-04-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 219 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 289 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 96 |
| Keywords : | ark kind;bijbels dagboek;creatief;journal;schrijven;tekenen |