Jacob Vium-Olesen
Creatief Bijbels dagboek
13,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Dit creatief bijbels dagboek helpt je om God, jezelf en de Bijbel beter te begrijpen. De veertig overdenkingen in dit boek zijn verdeeld over acht thema’s. Op de linker bladzijde staat steeds een dagboekstukje: een bijbeltekst en een korte overdenking of uitleg. Op de rechterbladzijde vind je een creatieve verwerking en vaak ruimte om je eigen gebed of gedachten op te schrijven of iets te tekenen. Terwijl je leest of creatief bezig bent, leer je steeds meer hoe jij God, jezelf en anderen kunt liefhebben, en groei je in je geloof. Jacob Vium-Olesen is de CEO van Scandinavia Publishing House en heeft verschillende kinderboeken geschreven, waaronder My First Memory Verse Bible. Good Night God en Creative Bible Journal.
Details
| EAN : | 9789033834455 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 12-05-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 157 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 291 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 96 |
| Keywords : | ark kind;creatief;dagboek;meiden;schrijven;tekenen |