S. Poorta-G. Poorta
Samen onderweg
27,99
Niet bestelbaar
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een praktisch dagboek voor echtparen.
Tekst achterflap
Het huwelijk is bedoeld als een bijzondere zegen. Maar deze zegen ontvang je niet vanzelf. Er moet samen gewerkt worden om er iets moois van te maken.
Positief en praktisch dagboek
Voor echtparen en aanstaande stellen
In dit positieve en praktische dagboek, dat ook als een-keer-per-week-boek te gebruiken is, worden paren voorzien van veel Bijbelse informatie over hun relatie. Deze info en bemoedigingen worden vergezeld van handvatten om zaken samen te bespreken en in de praktijk te brengen.
In 2000 verscheen in een eerdere versie het succesvolle dagboek Samen onderweg. Nu een geheel herschreven uitgave om een nieuwe generatie partners toe te rusten.
Details
| EAN : | 9789043515450 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 05-06-2009 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 240 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 439 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 267 |