Mary Glazener
De saboteur
27,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 2 tot 5 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'De saboteur': het verhaal van een verzetsheld en vooraanstaand theoloog.
Op 9 april 1945 werd Dietrich Bonhoeffer in het concentratiekamp Flossenburg ter dood gebracht vanwege zijn rol in het Duitse verzet. De saboteur is een historisch-biografische roman over het leven van Bonhoeffer die in verzet kwam tegen het naziregime en uitgroeide tot een van de grootste luizen in de pels van Hitler. De Amerikaanse schrijfster Mary Glazener tekent hem als een begaafd en bewogen mens, compromisloos in zijn verzet.
Details
| EAN : | 9789043527552 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Ton van Mourik - Nicolet Wagner |
| Publicatie datum : | 27-09-2016 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 545 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 408 |