Dietrich Bonhoeffer
Geborgen en getroost
20,99
Niet bestelbaar
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een bundel gebeden en gedichten van Dietrich Bonhoeffer, die hij schreef in de gevangenis.
Tekst achterflap
In 'Geborgen en getroost' vind je alle gedichten en een aantal gebeden van Dietrich Bonhoeffer. Zij zijn geschreven óf in gevangenschap die zou uitlopen op zijn dood, óf in tijden van aanvechting voorafgaande aan de Tweede Wereldoorlog. De wijze waarop Bonhoeffer zijn diepste gedachten over zichzelf, zijn vrienden, zijn medegevangenen, de kerk en de toekomst in de vorm van gedichten en gebeden heeft gegoten, is klassiek geworden. Nog steeds bieden deze teksten stof tot meditatie, troost en bemoediging.
Details
| EAN : | 9789043527705 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 11-10-2016 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 179 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |