Nabeel Qureshi
Ik zocht Allah en vond Jezus
28,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt inzichten in de vragen en de worstelingen die moslims hebben bij het christendom. Ook interessant voor mensen met een interesse in zending.
Tekst achterflap
Een nieuwe editie met extra hoofdstukken van ‘Ik zocht Allah en vond Jezus’ van Nabeel Qureshi (1982-2017). Qureshi vertelt in dit boek over zijn bekering tot het christendom. Hij groeit op in een islamitisch gezin, maar dromen, vrienden en veel studie overtuigen hem van de historiciteit van Jezus. Dit boek biedt diepe inzichten in de islam en in de innerlijke strijd van een moslim die zoekt naar de waarheid. Nu met een nawoord van zijn vriend Mark Mittelberg, een terugblik van zijn echtgenote Michelle Qureshi en een gesprek tussen David Wood en Nabeel Qureshi.
Details
| EAN : | 9789043531313 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 05-02-2019 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 229 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 610 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 424 |