Henk Helmantel-André F. Troost
Wonen in verwondering
26,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een schitterende ode aan de schepping in woord en beeld.
Tekst achterflap
‘Wonen in verwondering’ is een fullcolour cadeauboek waarin kunstschilder Henk Helmantel en dichter André F. Troost opnieuw hun kunstwerken bijeenbrengen. Dit prachtige vervolg op ‘Licht dat leven doet’ bevat veertig schilderijen, gecombineerd met evenveel bijpassende teksten. In het boek zijn ook schilderijen van Helmantel opgenomen die nog niet eerder in boekvorm verschenen. Van de gedichten van Troost is vrijwel niets eerder gepubliceerd. Een prachtig geschenk dat de verwondering over geloof en schepping in woord en beeld laat zien, en daarnaast een fraaie dwarsdoorsnede geeft van het werk van beide kunstenaars.
Details
| EAN : | 9789043539838 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 15-06-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 231 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 520 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 96 |