Henk Stoorvogel-Joop Gottmers
Knock out
26,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Het bekeringsverhaal van Joop Gottmers: kickbokser en drugscrimineel
Tekst achterflap
Een zachtaardige jongen wordt kickbokskampioen. Een gewone knul belandt in de drugshandel. Een crimineel gaat knock-out. Joop Gottmers groeide op als zoon van een café-eigenaar. Zijn leven ontaardde in een uitzichtloze keten van geweld, drugs, heel veel geld en nog meer ellende. Toen ontmoette hij God en dat was het begin van een weg terug, met vallen en opstaan. Henk Stoorvogel was oprichter van Athletes in Action Nederland en de mannenbeweging De 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente en (mede)auteur van verschillende boeken. Voor Knock-out trok hij een tijd op met Joop Gottmers. Samen zetten ze dit rauwe levensverhaal op papier. Toen ik dit boek begon te lezen, kon ik niet meer stoppen. Ik herkende zoveel, mijn politiehart klopte een versnelling hoger. Diep in de nacht las ik de laatste bladzijde en deed ik het boek met een glimlach dicht. – Meino Dam, politieteam Bergen op Zoom
Details
| EAN : | 9789043541879 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 26-09-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 226 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 618 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 272 |