Marilynne Robinson
Genesis
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een herontdekking van het eerste boek van de Bijbel als literair meesterwerk.
Tekst achterflap
In haar boek ‘Genesis’ geeft Pulitzerprijswinnaar Marilynne Robinson een betoverende interpretatie van het gelijknamige, eerste boek van de Bijbel. Het bijbelboek Genesis is niet alleen schitterende literatuur, maar bevat ook een rijkdom aan ideeën. Het biedt niet alleen schoonheid, maar ook hoop: de standvastigheid en welwillendheid van Gods blijvend geloof in de schepping. Kortom, een van de grootste romanschrijvers en denkers van deze tijd presenteert een onnavolgbare interpretatie van het boek Genesis. Dit boek spreekt niet alleen fans van Robinson aan, maar iedereen die meer wil weten over de Bijbel.
Details
| EAN : | 9789043542012 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 21-11-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 378 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 256 |