Dietrich Bonhoeffer
Gemeenschapsleven
18,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een christelijke klassieker over het vormgeven van levendige christelijke gemeenschappen.
Tekst achterflap
In ‘Gemeenschapsleven’ legt Dietrich Bonhoeffer uit hoe je als christelijke gemeenschap met elkaar samenleeft. Hoe geef je vorm aan spiritualiteit en hoe houd je geestelijke oefeningen om die gemeenschap vitaal te houden? Bonhoeffer schreef dit boek in één ruk nadat de Gestapo in 1937 het door Bonhoeffer geleide predikantenseminarie te Finkenwalde had gesloten.
Details
| EAN : | 9789043543262 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 06-08-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 142 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 112 |