Max Lucado
In de kribbe
16,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Inspirerende teksten voor tijdens de adventsdagen.
Tekst achterflap
In ‘In de kribbe’ nodigt Max Lucado je uit om getuige te zijn van de geboorte van Christus zoals je die nog nooit eerder hebt gezien. Het boek leidt je door elk van de adventsdagen met een bijbelvers om over na te denken, een inspirerende passage uit enkele van Lucado’s populairste boeken en een gebed om je te helpen de boodschap van de dag toe te passen.
Biografie
Max Lucado is een van ’s werelds bekendste auteurs op het gebied van bemoediging en geloofsopbouw. Eerder verschenen van hem in de serie ‘Lessen voor het leven’ de delen Genesis, Psalmen en Ezra & Nehemia.
Details
| EAN : | 9789043543309 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 25-09-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 172 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 120 |