Tomas Halik
Het geheim van Kerst
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een prachtig kerstcadeau voor de grote groep vaste Halík-lezers
Tekst achterflap
In 'Het geheim van Kerst' brengt de Tsjechische theoloog en priester Tomáš Halík op diepzinnige en ontroerende wijze de spirituele betekenis van de bijbelse verhalen over de verwachting en komst van de Verlosser dichterbij. Wat is de essentie van Kerst? Centraal staat het verlangen van de mens naar hoop en vreugde in tijden van duisternis – en het antwoord dat God daarop geeft. Een inspirerend boek voor deze bezinningsvolle tijd van het jaar.
Details
| EAN : | 9789043543811 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Kees de Wildt |
| Publicatie datum : | 06-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 172 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |